Browar i destylarnia z Roztocza SA

Branża: 

produkcja piwa

CEO: 

Cezary Szczurowski

Rok założenia: 

2021

Browar i Destylarnia z Roztocza SA to spółka założona w 2021 roku. Jej głównym celem jest wznowienie produkcji piwa w budynku zabytkowego browaru w Janowie Lubelskim. Spółka rozpoczęła już remont i proces przystosowania browaru do produkcji piwa. Cały obiekt został przygotowany do remontu w planach jest zainstalowanie nowoczesnej technologii taki jak system odzyskiwania wody dzięki czemu produkcja piwa będzie bardziej wydajna i przyjazna dla środowiska. Do tej pory na realizację inwestycji właściciele przeznaczyli ok 4 miliony złotych.

Budynek w którym planowana jest produkcja ma długą i bogatą historię tak jak historia warzenia piwa w Janowie Lubelskim, która sięga 1897 roku. Browar został uruchomiony w 1909 roku jednak ostatnia warka została uwarzona w 2009 roku.

Rozwój piwnej rewolucji w Polsce sprzyja zakładaniu nowych browarów i produkcji piwa kraftowego. Dzięki możliwością jakie daje budynek i wyposażenie Browar i destylarnia z Roztocza SA będzie mogła produkować ok 30 milionów butelek piwa rocznie. Takie możliwości oznaczają, że piwo będzie dostępne w całym kraju.

Wznowienie produkcji oraz przywrócenie należytego miejsca na piwnej mapie polski będzie możliwy dzięki doświadczonemu zespołowi oraz funduszom pozyskanym od społeczności inwestorów. Już wkrótce każdy miłośnik piwa będzie mógł pomóc w realizacji tego planu. Zapisz się do newslettera, a już wkrótce dowiesz się o możliwości inwestycji.

Udostępnij emisję

Dlaczego warto zapisać się do newslettera?

benefit-1

Powiadomienie o starcie

Będziesz jedną z pierwszych osób, które poinformujemy o starcie kampanii, a najważniejsze informacje o spółce otrzymasz jeszcze przed jej rozpoczęciem. Dzięki temu masz pewność, że nie umknie Ci możliwość inwestycji.
benefit-1

Early Bird

Pierwszym dniom kampanii często towarzyszą limitowane, atrakcyjniejsze pakiety dodatkowych korzyści - nie przegapisz ich. Ponadto, inwestorzy inwestujący jako pierwsi cieszą się nawet o 10% atrakcyjniejszą wyceną spółki.
benefit-1

Brak spamu

Nie wysyłamy niechcianych wiadomości - będziesz otrzymywać jedynie informacje na temat spółki oraz cykliczny newsletter Beesfund.